תקנון

מדיניות החזרה:

תאריך עדכון : 9 ביולי 2018

ישנה אחריות של 6 חודשים על כל הפריטים הנרכשים באתר. במקרה של נזק, נספק לכם צמיד חלופי זהה תוך 6 חודשים מיום הרכישה. אנא צרו עמנו קשר ונשוב אליכם בהקדם. שילחו אלינו את הצמיד הפגום ונשלח אליכם צמיד חדש.

מדיניות זו אינה תקפה לפריטים אבודים.

טיפול במוצר:

עדכון אחרון: 9 ביולי 2018

 

אנו ממליצים ללקוחות להסיר את התכשיט לפני השינה, לפני רחיצה, ולפני השתתפות בפעילות גופנית.

 

חשיפה למים או כימיקלים עלולה לגרום לפגיעה באיכות התכשיט. חשיפה זו כוללת, אך אינה מוגבלת ל: זיעה, מים, בשמים, חומרי ניקוי, כלור, מים מלוחים, ותכשירים להברקת כסף.

תנאים והתניות:

 

עדכון אחרון: 9 ביולי 2018

  

אנא קרא את התנאים וההגבלות ("תנאים", "תנאים והתניות") בקפידה לפני השימוש באתר www.thebluebracelet.com ("האתר") המופעל על ידי צמיד התכלת ("אותנו", "אנחנו" או "שלנו").

 

הגישה שלך לאתר ושימוש בו מותנית בקבלתך ובהתאמה לתנאים אלה. תנאים אלה חלים על כל המבקרים, המשתמשים, ואחרים אשר ניגשים לאתר או משתמשים בו.

 

על ידי גישה לאתר או שימוש בו אתה מסכים להיות כפוף לתנאים אלה. אם אינך מסכים עם כל חלק של התנאים האלה אינך יכול לגשת לאתר.

  

רכישות

אם ברצונך לרכוש מוצר או שירות כלשהם הזמינים באמצעות האתר ("רכישה"), ייתכן שתתבקש לספק מידע מסוים הרלוונטי לרכישה שלך, הכולל, ללא הגבלה, את שמך, כתובת האימייל שלך ואת שיטת התשלום שלך.

 

קישורים לאתרי אינטרנט אחרים

האתר שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט או שירותים של צד שלישי שאינם בבעלות או בשליטת צמיד התכלת.

 

צמיד התכלת אינו שולט, ואינו נוטל על עצמו את האחריות על התוכן, מדיניות הפרטיות או שיטות העבודה של אתרי אינטרנט או שירותים של צד שלישי כלשהו. כמו כן, אתה מאשר ומסכים כי צמיד התכלת לא יהיה אחראי, במישרין או בעקיפין, לכל נזק או הפסד שנגרמו או ייגרמו, נגרמו לכאורה או קשורים לשימוש או להסתמכות על תוכן, סחורות או שירותים אלה הזמינים ב- או באמצעות - אתרי אינטרנט או שירותים כאלה.

 

שינויים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לשנות או להחליף תנאים אלה בכל עת. אם עדכון הוא מהותי, ננסה להודיע ​​לפחות 30 יום לפני תחילתו של כל תנאי חדש. תנאיו של "שינוי מהותי" ייקבעו על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

 

צור קשר

אם יש לך שאלות בנוגע לתנאים אלה, צור עימנו קשר.